E–R 09.00–17.00 tel 7 303 570, skype mpreklaamtrukk, e-post mpreklaam@mpreklaam.ee

Kuidas tellida?

Toodete tellimiseks täitke ja esitage palun meie kodulehel olev päringuvorm: valige sobivad tooted, toote värvid, suurused ja kogused.

Toodete hinnad kodulehel sisaldavad ainult toote võimalikku minimaalset maksumust-konkreetsed hinnad sõltuvad tellitavast kogusest ja soovitud personaliseerimisest.
 Hindadele lisandub käibemaks.

Pange päringuvormiga kaasa kujundusfail või kirjeldage kuhu, mitme värviga, kui suurelt jne. soovite toodete personaliseerimist. Toodete personaliseerimiseks on erinevaid võimalusi: tampotrükk, siiditrükk, kuumpresstrükk, lasergraveering, tikand.


Et meiepoolne töö kujundusega kulgeks viivitusteta, tuleks graafika esitada vektoriaalsel kujul ehk ühes nendest formaatidest:

  • CorelDraw (cdr)
  • Adobe Acrobat (pdf)
  • Adobe Illustrator (ai)
  • Encapsulated Postscript (eps)

Lisakujundustöödel hinnad on kokkuleppel.

Lisaks kohustuslikele lahtritele on teil võimalus lisalahtrisse panna kirja ka täiendavat infot ja küsimusi.

Kui meie kodulehel ei ole teid huvitavat toodet või teenust, saate ära täita ja esitada kodulehel oleva eritellimusvormi.

Teie poolt esitatud info ja soovi alusel koostame teile hinnapakkumise, vajadusel eelnevalt teiega ühendust võttes.

Meie poolt esitatud pakkumine ei ole siduv kuni teiepoolse kinnituseni. Kui olete pakkumise kinnitanud, kehtib see vastastikuse tellimuslepinguna, mille alusel esitame teile arve. Tellimust asume täitma peale esitatud arve tasumist. Tootjapoolsete hinnamuutuste korral perioodil tellimuse esitamisest kuni arve tasumiseni jätame endale õiguse vajadusel hindu korrigeerida.

Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtajad sõltuvad kauba laoseisust. Keskmine täitmise tähtaeg toodetele on 1...4 nädalat. Täpse tarneaja anname teile teada peale tellimuse kinnitamist. Palume esitada tellimused ajavaruga, kuna kauba lattu saabumisel ja transpordil võib esineda muudatusi.

Kauba saate kätte kätte meie kontorist Tartus, Kalevi 51 või lisatasu eest kulleriga teie soovitud aadressile.

Privaatsus

Kõik teie poolt edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Kinnitame, et teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Klienditeenindus

Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi, siis võtke meiega ühendust telefonil (+372) 7 303 570 või e-kirjaga mpreklaam@mpreklaam.ee.