E–R 09.00–17.00 tel 7 303 570, skype mpreklaamtrukk, e-post mpreklaam[at]mpreklaam.ee

Teenused

Pakume palju erinevaid võimalusi toodete erilisemaks muutmiseks Teie logo või sloganiga. Trükitehnoloogia valik sõltub üldjuhul toote suurusest, kujust ning materjalist, kuid kindlasti pole vähetähtis ka trükitava kujunduse iseärasused.

Tampotrükk erikujulistele toodetele ja detailidele

Tampotrükk on kõige levinum viis oma ettevõtte logo/sümboolika trükkimiseks reklaamtoodetele, ärikingitustele ja meenetele. Tampotrükki tehakse peamiselt toodetele, mis on valmistatud plastikust, klaasist, portselanist, puidust, nahast või metallist. Maksimaalne trükipind sõltub tootest, kuid mõõtmetelt peaks see mahtuma 65 mm diameetriga ringi sisse. Tampotrükk sobib väga hästi ka toodetele mis on erikujulised, nõgusa- või kumerapinnalised. Tampotrükki kasutatakse väiksmatel toodetel, nagu näiteks pastapliiatsid ja võtmehoidjad, aga ka kruusidel, kelladel, elektroonikatööstuse detailidel jne. Vaata ka lühikest videot sellest, kuidas logo pastakale saab.

Kuumpresstrükk

Spetsiaalsest tekstiilile kleebitavast kilematerjalist väljalõigatud logo, number või tekst kleebitakse kõrgel temperatuuril ja survel Teie reklaamkingitusele (spordiriided, T-särgid, polod, tööriided, joped jne.) Fotode ja graafika trükkimiseks on võimalik kasutada prinditavat materjali. Sobib toodetele kandmiseks väiksema koguse korral. Trükisuurus kuni 36x36cm.

Sublimatsioon

Võimaldab kanda täisvärvilist graafikat sünteetilisele materjalile. Sarnaneb tavalise kuumpresstrükiga, aga kuna kangaga ühildub ainult sublimeeritav tint, siis ei mõjuta trükk kuidagi materjali tekstuuri ja venivust ega ole käega tuntav. Tulemus on värviküllane ja vastupidav. Trükisuurus kuni 36x36cm.

Tikand

Logo või slogani saab tikkida tekstiilile ja väliriietele (joped, särgid, pusad, sokid, sallid, mütsid, saunalinad, kotid jne). Tikandi hind sõltub pistete arvust - suuremad logod on kallimad. Kui ei ole võimalik otse tootele tikkida, siis valmistatakse embleem, mis hiljem tootele peale õmmeldakse.

Siiditrükk

Siiditrükk on enamasti kasutusel tekstiiltoodetele trükkimiseks (T-särgid, pusad, riidest kotid, joped, tööriided, kaelapaelad, vihmavarjud jne). Siiditrüki maksimaalseks suuruseks saab olla A3. Siiditrükki ei saa kanda õmblustele. Tuleb meeles pidada, et iga trükitava värvi kohta tuleb teha eraldi trükiraam. Hind kujuneb ettevalmistustööst, värvide arvust ja trükitavast kogusest.

Lasergraveerimine

Graveering on püsivaim viis metallist toodetele (kirjutusvahendid, võtmehoidjad, auhinnakarikad, lipsunõelad) sümboolika kandmiseks. Lisaks metallile on võimalik graveerida ka puidule, plastikule ja klaasile.

Väiksemad meened ja reklaamikandjad

Logosid, vappe ja sümboolikat on võimalik kanda ka lipsunõeltele ja rinnanõeltele.

Pakume ka rinnamärke diameetriga 38 mm või 56 mm.

UV trükk

UV trükk pisematele toodetele, kingitustele, detailidele. Tehnoloogia võimaldab trükkida pea igale materjalilel: nahk, kunstnahk, paber, klaas, puit, metall, plastik jne. Trükitav ala maksimaalselt 508x330 mm, maksimaalne kõrgus 100 mm.

Valik toodetest:

 • visiitkaardid
 • pastakad
 • telefonikorpused
 • võtmehoidjad
 • USB-pulgad
 • küünlad ja välgumihklid
 • golfipallid
 • kinkekarbid, reklaamtahvlid ja palju muud

3D-pressimine

Püsivate ja pehmete 3D-motiivide pressimine on võimalik enam kui 120 erineva materjali sisse, kaasa arvatud puuvillase, linase ja villase tekstiili sisse. Saab nii kõrg- kui ka sügavpressimist teha. Tehnoloogia võimaldab ka valmistoodete töötlemist. 3D-dekoratsioone võib lisada kõigele vaibast riieteni. Sama masinaga on võimalik pressida nii  kootud riietele (näiteks isegi sõrmikutele) ning triiksärgile. Erinevate materjalide vajadused on masinas seadistatud.

       
       
       


Kujundustööd ja trükised

Teostame kujundustöid reklaamidisainist kuni logode kujundamiseni. Meilt saab tellida ka kleepse (s.h ruumilised epoksiidkleepsud), visiitkaarte ja blankette.

Graafika nõuded

Et meiepoolne töö kujundusega kulgeks viivitusteta, tuleks graafika esitada vektoriaalsel kujul ehk ühes nendest formaatidest:

 • CorelDraw (cdr)
 • Adobe Acrobat (pdf)
 • Adobe Illustrator (ai)
 • Encapsulated PostscripT (eps)